top of page

Samsun Temizlik Şirketi

Samsun temizlik şirketi

Samsun temizlik şirketi konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Samsunlu vatandaşlarımızın temizlik ihtiyaçlarında onlara destek sunmaktan gurur duyuyoruz. Çalışmalarımızı tamamen profesyonel bir biçimde gerçekleştirerek elde ettiğimiz gerçek müşteri memnuniyeti bizim başarımızın ispatıdır. . Samsun ilinde ve ilçelerinde talep edilen her adrese profesyonel çalışmamızı ileterek tüm halkımızın gerçek temizlik ve özel hizmetle taşımasını sağlıyoruz.  Hizmetlerimiz kapsamını mümkün olduğunca geniş tutarak,  her alanda ihtiyaçlara cevap vermeyi ilke edindik. Tüm dünyanın ve ülkemizin covid- 19 virüsü nedeniyle geçirdiği zor günlerde hijyenin ve temizliğin, ne kadar önemli olduğunu ve sağlıklı yaşama devam edebilmek için bu noktaya eğilmemiz gerektiğini bir kez daha öğrendik. 

Bu Sayfa Kiralıktır Kiralamak İçin İletişim: Backlinkim.com

Samsun temizlik şirketi olarak hizmetlerimizin tamamını müşterilerimizi en iyi şekilde memnun edebilme gayesi ile gerçekleştiriyoruz. Tüm dünyanın ve ülkemizin covid- 19 virüsü nedeniyle geçirdiği zor günlerde hijyenin ve temizliğin, ne kadar önemli olduğunu ve sağlıklı yaşama devam edebilmek için bu noktaya eğilmemiz gerektiğini bir kez daha öğrendik.  Bizler kültürümüz gereğince temizliğe özen gösteren insanlar olarak bilinen bir milletizdir. Ancak her zaman daha fazlasını yapabilme kabiliyetimiz ile de tanınırız. İşte Samsun temizlik şirketi temizlikte çığır açan profesyonel hizmeti ile daha fazlasını yapabildiğimizi çok güzel bir şekilde göstermektedir. Samsun merkez, Atakum, Canik, Çarşamba, Bafra, Kavak, 19 Mayıs, Yakakent, Havza temizlik hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

Samsun temizlik şirketleri
Samsun temizlik hizmeti

Samsun Temizlik

Samsun Temizlik Şirketi Hizmetleri

Samsun temizlik şirketi olarak profesyonel hizmet kapsamında verdiğimiz hizmetler oldukça geniş kapsamlıdır. Kuruluşumuz sadece bir konuya yönelik olarak değil, çok sayıda farklı konuda en iyi şekilde hizmet verebilecek donanıma sahiptir. Hizmet sunduğumuz konulardan bazıları ise:

 • Samsun Ev Temizliği

 • Samsun İş Yeri Temizliği

 • İnşaat Sonrası Temizliği

 • Apartman Temizliği

Şeklindedir. Temizliğin en çok ihtiyaç duyulduğu yaşam alanlarımızda geliştirdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde evlerinizde işyerlerinizde ve apartmanlarınızda detaylı temizlik hizmeti sunmaktayız. Temizlik personellerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Samsun'da evlere - iş yerlerine yönelik hizmet veriyoruz.

Samsun temizlik

Samsun Ev Temizliği Şirket

Evlerimizin temizliği rahat bir yaşam için en birincil ihtiyaçlarımızın başında gelmektedir. Sağlığımızı korumak için özen göstermemiz gereken ev temizliği noktasında bazen yetersiz kalabiliyoruz. Bu durum yoğun iş yaşamı dolayısıyla ortaya çıkabildiği gibi,  bazen de tek başımıza bu durumun üstesinden gelmemiz mümkün olmuyor. İşte bu noktada yanınızda Samsun temizlik şirketi var. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile evinize geliyoruz ve taam donanımlı bir şekilde detaylı temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İnce detay temizlik hizmetinde;

 • Cam silme, 

 • Özel kimyasallar ile mutfak temizliği, 

 • Süpürme

 • Silme

 • Toz alma işlemleri yapılmaktadır.

Günlük ev temizliği hizmetlerinde;

 • Talep edilen toparlama ve düzenleme işlemleri

 • Süpürme 

 • Silme 

 • Toz alma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Samsun ev temizliği şirketi olarak evinizin sadece bir kısmına veya tamamına yönelik hizmet sunabiliriz. Almak istediğiniz hizmetin ayrıntılarını bizlere iletmeniz yeterlidir.

Samsun İş Yeri Temizliği

İş yerlerinde sürekli bir hareket ve hava dolaşımı olması nedeniyle günlük veya günü birlik, temizlik ihtiyacı doğmaktadır. Samsun temizlik şirketi, işyeri temizlik ihtiyaçlarınızda sizlere destek sunmaktadır. Sizin için gönderilen destek personeli ile iş yerinizin günlük haftalık dezenfektan işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İş yeri temizlik hizmetlerinde bize güvenerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Samsun'da çok sayıda farklı iş yeri bulunmaktadır. Büyüklükleri birbirinden değişkenlik gösteren iş yerlerinin temizlik konusundaki talepleri de farklı olabilmektedir. Kuruluşumuz sadece iş yerleri için değil, devlet kuruluşlarına yönelik olarak da hizmet sunabilecek donanıma sahiptir.

Samsun İnşaat Sonrası Temizlik

Samsun inşaat sonrası temizlik firması olarak müşterilerimizi en iyi şekilde memnun edebilmek adına hizmet sunuyoruz. İnşaat sonrası temizlik, harçların temizliği ve inşaat pisliğinin yeni yapıdan arındırılması kolay gibi görünen zor bir işlemdir. Kimyasal desteği gerekebilir. Sıva izlerinin ve inşaat artıklarının temizlenmesi için profesyonel destek almak en doğru tercih olacaktır. İnşaat sonrası temizlik kapsamında cam temizliği,  artıkların toplanması ve tüm detaylı temizlik işlemleri yapılmaktadır. Böylece yeni evinize ya da satışa sunulacak yeni eve rahatlıkla bakabilir ve yapının tüm güzelliğin temizken keşfedebilirsiniz.

Samsun Apartman Temizliği

Samsun temizlik şirketi olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden bir tanesi de apartman temizliğidir. Bizlere Samsun apartman temizliği konusunda dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Toplu kullanım alanları olan apartmanlar düzenli temizliğe tabii tutulmalıdır. Düzenli temizlik sayesinde dışarıdan kirin ve pisliğin evlerimize girmesinin önüne geçebiliriz. Düzenli temizlik için de profesyonel destek almak günümüzde artık zorunlu bir ihtiyaç halini almıştır. Temizlik şirketimizin anlaşma dâhilinde sizin için temin ettiği temizlik çalışanımız her hafta belirlenen günlerde gelerek, abartma temizliği noktasında tüm ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

Apartman temizliği, hizmetlerine;

 • Pervaz temizliği, apartman boşluğu temizliği,

 • Asansör temizliği,

 • Bina camlarının silinmesi

 • Varsa aynaların silinmesi,

 • Tüm merdivenlerin silinmesi ve arınık edilmesi

 • Dış kapı temizliği

Hizmetleri dahildir. Veya hizmetler, hizmet almak isteyen kişilerin aktarmış olduğu detaylara yönelik olarak da sunabilir. Ayrıntılı bilgi alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

Müşterilerimizin aklına takılan bir diğer konunun, fiyatlandırma olduğunun farkındayız. Her mekân farklı bir alana sahip olduğu için b noktada net bir cevap vermek kimse için mümkün değildir ancak sizler e ortala hizmet bedellerini sunabiliriz. 1+1: ortalama 100-150 TL ‘dir. 2+1: 140-180 TL aralığında değişkenlik göstermektedir.

Ofis temizliği,  inşaat sonrası temizlik ve apartman temizliği fiyatları ise tamamen mekâna göre belirlenmektedir. Siz bu metinleri okuduğunuz esnada bu fiyat tarifesi oldukça eski bir tarife olmuş olabilir. Güncel tarife için lütfen iletişime geçiniz.

Samsun Temizlik Şirketi Temizlik Ürünleri

Samsun temizlik şirketi olarak temizlik esnasında nasıl ürünler kullanıyoruz?  Temizlik gerçekleştirilen malzemelerin sağlığa zarar verici olmamasına özen gösterir.  Bu sebeple özel olarak hazırlanan sağlığa zararsız ürünlerin tercihi yapılmaktadır. Profesyonel temizlik ürünleri olarak değerlendirilen bu ürünler sağlığa zararı olmayan kimyasallardan elde edilmiştir.  Gerekli testlerden geçen ürünlerin kullanımı ile alerji ve diğer problemlerin de önüne geçilmektedir. Talebinize bağlı olarak dilerseniz malzeme teminini kendiniz de sağlayabilirsiniz. Bu durumda sizin için görevlendirilen temizlik görevlisine bilgi vermeniz gerekmektedir.

Özel ihtiyaçlar ve ek hizmetler noktasında bir talebiniz olduğunda ise,  doğrudan şirketimizi aradığınızda bu ihtiyaçları belirtebilirsiniz.  Ya da temizlik görevlimiz size geldiğinde kendisi ile talepleriniz noktasında anlaşabilirsiniz.

Covid – 19 önlemleri kapsamında profesyonel destek almak için de bizlerle numaralarımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.  Dezenfekte işlemlerini sizler için uygun ürünlerin kullanımı ile sağlayarak riski en aza indirmenize yardımcı oluyoruz.

Daha temiz ve daha sağlıklı mekânlarda yaşamak için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Talepleriniz doğrultusunda, sizler için en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Samsun Temizlik Konusunda Neden Biz?

Temizlik hizmetlerinde uzun yıllardır verdiğimiz profesyonel hizmetler ile bu konuda ne kadar uzman olduğumuzu kanıtlamış bir firmayız. Garantili bir şekilde gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde her daim sizlerin memnuniyetini gözetiyoruz.

Yaşam alanlarınızı emanet edeceğiniz her çalışanımız güvenilir çalışanlar olarak firma bünyemizde çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışanlarımız işe alınmadan önce adli sicil kayıtlarına bakılır ve bünyemizde çalışan her birey sigortalı çalışma şartlarına tabidir. Garantörlükten bahsimiz,  evinizde ve temizlik için bize emanet ettiğiniz mekânlarda her hangi bir eşyaya ya da mala zarar gelmeyeceğidir.

İstenmeyen durumların önüne geçmek için tüm önlemler tarafımızdan alınmaktadır. Evinizde veya işyerinizde herhangi bir eşyanın kırılması bozulması durumunda,  şirketimiz tarafından zararınız karşılanarak tüm olumsuzluklar geri de bırakılmaktadır. Samsun temizlik şirketi olarak sizleri dilediğiniz her zaman memnun etmeye hazırız.

TELEFON NUMARANIZ BURADA YER ALACAK İLETİŞİM Backlinkim.com
bottom of page