Konya Temizlik Şirketi

Konya temizlik şirketi olarak, temizlik ile ilgili konularda hizmet sunmaya, vatandaşlarımızı en iyi şekilde memnun etmeye devam ediyoruz. Şahıslara, şirketlere ve aynı zamanda kamu kurum ve kuruluş ile birlikte devlet dairelerine özel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımız ve yenilikçi çözümlerimiz ile farklı her alana yönelik olarak hizmet sunuyoruz. Uygun olduğunuz gün ve saat diliminde randevu alabilmek adına iletişime geçebilirsiniz. Sizler de memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi kolay bir şekilde alabilirsiniz.

 Konya temizlik şirketi olarak yıllardır sektör de sunduğumuz çözümlerle kullandığımız yeni teknoloji temizlik araçları ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği konularında yanınızdayız. Açık alan temizliği ve temizlik ile ilgili bütün işlemleri yapmaktayız bugüne kadar sayısız müşterilerimiz olmuştur. Müşterilerimiz arasında çok sayıda firma, yüzlerce bireysel müşterimiz bulunmaktadır. Haftanın 7 günü çalışmakta olan bir ekip ile hizmetinizdeyiz. İstediğiniz zaman arayın ve temizlik ile ilgili dilediğiniz konularda hizmet sunmaya başlayalım. Hizmetlerimiz Konya'nın her ilçe ve mahallesi için geçerlidir.

Konya Temizlik Şirketi Hizmetleri

  Konya temizlik şirketi olarak sektör de hep ilkleri yaptık, Müşterilerimiz için aylık ve haftalık temizlik paketleri yaparak her müşterimizin ihtiyacı doğrultusun da temizlik paketlerimizi güncelledik, Aylık temizlik paketin de firmamızın temizlik elemanları ev temizliği, ofis temizliği, bina temizliği veya dış cephe cam temizliklerini  her ayın belirli günlerin de gelerek temizliyor ve raporlar halin de tarafınıza teslim ediyor. Haftalık temizlik paketlerimiz de ise her hafta temizliği gelinen mekanlar da komple temizlik işlemleri tamamlanıyor ve tarafınıza gene raporlar halinde sunuluyor.

Konya Ev ve Ofis temizliği  Fiyatları

Ev temizliği yaptırmak istiyorsunuz fakat fiyatlar hakkında bilginiz olmayabilir, konya temizlik şirketi olarak bütün temizlik işleriniz de en uygun fiyatı almanız için çabalıyoruz. Ev temizliği, ofis temizliği şirketimiz tarafından size özel en uygun şekilde fiyatlandırılıyor. Temizlik fiyatları genel olarak evinizin büyüklüğüne göre değişiyor ofis ve şirket temizlikleri metrekare bazında en uygun fiyatlarla yapılıyor. Temizlik şirketi olarak ilk amacımız siz değerli müşterilerimize en iyi temizlik işini en uygununa yapmaktır. Şirketimizi arayabilir detaylı bilgi alarak temizlik işinizi yaptırabilirsiniz. 

 

Konya'da hizmet sunan temizlik şirketi olarak ev temizliği, ofis - iş yeri temizliği konularında tercih edilebilir en güvenilir kuruluşlar arasındayız. Konya temizlik şirketleri denildiğinde en çok bilinen ve tercih edilen servislerden bir tanesiyiz. Randevu usulü ile çalışmaktayız. Bizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Uygun olduğunuz gün ve saat diliminde temizlik hizmetleri tarafınıza titiz bir şekilde gerçekleşecektir. 

TEMİZLİK SERVİSİ

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

İletişim: www.backlinkim.com

© 2023 Sitemiz Farklı Temizlik Şirketlerini Bir Araya Getirmektedir.

Temizlik

Servisi